Misja: Mieszkaj spokojnie. My zadbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Misją firmy Nawigator Sodo&Sokół jest kompleksowa obsługa nieruchomości, zapewniająca najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas codziennego użytkowania mieszkań przez naszych klientów.
Swoją pracę opieramy na następujących wartościach:

 

UCZCIWOŚĆ

Uczciwość przyświeca nam zarówno w życiu prywatnym jak i w funkcjonowaniu Naszej firmy. Wiemy, że Klienci powierzając naszej opiece swój majątek obdarzają nas szczególnym zaufaniem. Uważamy, że tylko takie postępowanie jest gwarantem rozwoju firmy.

 

 

SZACUNEK DO NIERUCHOMOŚCI

Mamy ogromny szacunek do nieruchomości. Zaspokajają one nie tylko potrzeby użytkowe ale są również nośnikiem naszej historii i kultury.

 

 

TROSKA O DOBRO KLIENTA

Swoją pracą dążymy do zapewnienia naszym Klientom komfortu i bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu swoich mieszkań, chcemy by nic nie naruszało intymności zacisza domowego.

 

ZAANGAŻOWANIE

Wiemy, że tylko zadowoleni pracownicy mogą się w odpowiednim stopniu angażować i właściwie dbać o powierzone naszej firmie nieruchomości. Dlatego też dbamy o naszych pracowników przez co szczycimy się niskim współczynnikiem rotacji personelu.

 

WYSOKA JAKOŚĆ

Wysoką jakość świadczonych usług osiągamy poprzez zaangażowanie naszych pracowników poparte ich wiedzą i doświadczeniem oraz ciągłym doskonaleniem zawodowym. Uważnie analizujemy potrzeby naszych Klientów dążąc do ich maksymalnego zaspokojenia. Jesteśmy elastyczni dostosowując się do oczekiwań.