Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami Kraków

Firma NAWIGATOR Sodo & Sokół powstała w roku 2000. Została założona przez Marcina Sodo i Bogusława Sokoła, wówczas dwóch studentów ówczesnej Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny). Założyciele firmy na czwartym roku studiów wzięli udział w konkursie „Wokulski”, który organizowała Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga i Bank Handlowy w Warszawie S.A. I konkurs ten wygrali. Jury konkursu uznało, że napisany biznesplan dotyczący założenia firmy zarządzającej nieruchomościami, za najbardziej godny uwagi i realny do realizacji. Nagrodą główną była kwota 25 tys. zł. celem zrealizowania zamierzeń biznes planu. Osobą, która bardzo pomogła założycielom dobrą radą i szeregiem danych dotyczących rynku nieruchomości, był Pan Profesor Leszek Kałkowski, któremu należą się szczególne podziękowania.

Firma świadczy usługi zarządzania i administrowania nieruchomością wraz z obsługą księgową, utrzymania czystości, odśnieżania, profesjonalnej pielęgnacji zieleni, zakładania ogrodów, konserwacji bieżącej wraz z usługą dwudziestocztero godzinnego pogotowia awaryjnego.

Najwyższą wartością, która przyświeca założycielom firmy i wszystkim pracownikom jest uczciwość. Z powodzeniem obsługujemy nieruchomości na terenie Krakowa, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego.

Od 2010 roku nasza firma  wdrożyła system ISO 9001: 2008

Oferujemy kompleksowy charakter usług, obejmujący:

 

  • administrowanie nieruchomościami w Krakowie i okolicach
  • zarządzanie nieruchomościami
  • pełną obsługę księgową
  • obsługę techniczną z 24 godzinnym pogotowiem alarmowym
  • utrzymanie czystości oraz pielęgnację terenów zielonych

Taka forma obsługi daje możliwość obniżenia kosztów, upraszcza kontakt z Klientem, skraca do minium czas realizacji zlecenia.

Szczegółowe informacje dotyczące działalności firmy są dostępne na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.