Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami Warszawa

Od roku 2011 firma Nawigator Nieruchomości zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami w Warszawie. Kiedy w roku 2011 nasza dobra koleżanka i jednocześnie świetny pracownik naszej firmy, Kasia, postanowiła z powrotem przenieść się z Krakowa do Warszawy, uznaliśmy, że jest to najlepszy moment żeby rozwinąć działalności firmy na tak wymagającym rynku jakim jest Warszawa. Kasia ma ogromne doświadczenie zawodowe, najpierw zdobywane w Warszawskiej firmie Atrium 21. Od roku 2007 pracuje w firmie Nawigator. Najpierw z nami w Krakowie, w roku 2011 stała się osobą odpowiedzialną za rozwój naszej firmy w Warszawie.

Dobrze zarządzamy i administrujemy powierzonym nam nieruchomościami w Warszawie, o czym świadczą referencje przekazane od naszych zadowolonych Klientów. Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyli nas nasi klienci. W międzyczasie, niejako przy okazji, bardzo polubiliśmy Warszawę i jej mieszkańców, stąd też z ogromną przyjemnością bywamy coraz częściej, wolny czas poświęcając na zwiedzanie naszej pięknej stolicy.

Oferta oddziału warszawskiego obejmuje podobnie jak w pozostałych miastach kompleksową obsługę, w skład której wchodzą:


  • zarządzanie, administrowanie nieruchomościami w Warszawie i okolicach, w tym prowadzenie księgowości wraz z obsługą prawną
  • obsługa techniczna z 24 godzinnym pogotowiem alarmowym (korzystamy z usług wiarygodnych firm partnerskich)
  • utrzymanie czystości i pielęgnacja terenów zielonych.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakresem naszej działalności do kontaktu.