Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami Wrocław

Mamy ogromną sympatię do Wrocławia. Uważamy, że jest to piękne miasto, zamieszkane przez sympatycznych ludzi i przy okazji świetnie zarządzane. Kiedy w roku 2013 pojawiła się możliwość obsługi pierwszej nieruchomości we Wrocławiu, pomimo że pełni obaw, postanowiliśmy spróbować. Organizacja oddziału we Wrocławiu okazała się sporym wyzwaniem. Dzięki temu, że udało nam się trafić na wspaniałych ludzi, którzy obecnie z nami pracują a przy okazji na życzliwych i wyrozumiałych klientów, udało się.

Nasza firma zarządza i administruje coraz większą liczbą nieruchomości we Wrocławiu. Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia. Dzięki temu, że pracujemy we Wrocławiu mamy dobry pretekst i częstą okazję odwiedzać to wspaniałe miasto.

Wspólnoty Mieszkaniowe z Wrocławia zainteresowane nawiązaniem współpracy mogą liczyć na kompleksową obsługę swych nieruchomości. Gwarantem wysokiej jakości usług świadczonych przez naszą firmę jest wieloletnie doświadczenie zdobyte na terenie Warszawy, Krakowa, Zakopanego.

Zakres oferowanych usług dla miejscowych Klientów obejmuje:

 

  • zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu
  • administrowanie nieruchomościami – w tym prowadzenie księgowści
  • obsługę prawną
  • całodobową obsługę techniczną
  • utrzymanie czystości oraz pielęgnację zieleni

Szczegółowe informacje dotyczące każdego elementu działalności, kadry pracowniczej, historii firmy Nawigator Nieruchomości są dostępne na naszej stronie internetowej.

Jeżeli rozważają Państwo np. możliwość zmiany firmy administrującej, zapoznanie się z ofertą firm konkurencyjnych na poszczególne usługi świadczone na rzecz Państwa Wspólnoty - chętnie udzielimy pomocy merytorycznej, z prawną włącznie. Przygotujemy ofertę optymalną do Państwa oczekiwań.

Na każde pytanie z przyjemnością udzielimy odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu.