Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami w Zakopanem

Zawsze bardzo lubiliśmy spędzać wolny czas w Zakopanem. Kiedy w roku 2006 nasz zadowolony klient z Krakowa polecił naszą firmę do obsługi pierwszych dwóch nieruchomości w Zakopanem, postanowiliśmy wykorzystać daną nam szansę. 

Większość nieruchomości, którymi zarządza i administruje nasza firma w Zakopanem, są to budynki przeznaczone na krótko terminowy wynajem. Budynki te są wyposażane w urządzenia służące rekreacji takie jak basen, siłownia, spa czy rozbudowane place zabaw.

Firma Aqua, która blisko z nami współpracuje w Zakopanem, zajmując się utrzymaniem czystości, konserwacją i obsługą części rekreacyjnej nieruchomości na rynku Zakopiańskim, jednocześnie zajmuje się obsługą lokali przeznaczonych na wynajem. Klientom zainteresowanym pełną ofertą, obejmującą również obsługę najmu, we współpracy z firmą Aqua możemy złożyć kompleksową ofertę. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych na naszej stronie a także do odwiedzania tego pięknego miejsca korzystając z lokali oferowanych przez firmę Aqua, na stronie www.viva-maria.e-zakopane.info

Nasza oferta obejmuje:

 

  • zarządzanie nieruchomościami w Zakopanem i pobliskich miejsowościach
  • administrowanie nieruchomościami
  • obsługę księgową, prawną
  • obsługę techniczną z całodobowym pogotowiem alarmowym
  • pielęgnację terenów zielonych oraz utrzymanie czystości.

Szczegółowe informacje dotyczące działalności firmy są dostępne na naszej stronie internetowej.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu.