Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami Warszawa

Zarządca nieruchomości w Warszawie

Warszawski oddział firmy Nawigator Sodo&Sokół istnieje już od ponad 10 lat. Po sukcesie na krakowskim rynku zarządzania nieruchomościami, zdecydowano o otwarciu w 2011 roku drugiego dużego oddziału firmy, tym razem z Warszawie.

Głównym zakresem świadczonych usług w obrębie miasta stołecznego Warszawy jest zarządzanie i administrowanie nieruchomościami.

Obecnie obsługujemy w Warszawie 20 nieruchomości i z roku na rok jest ich coraz więcej. Zarządza nimi zespół kompetentnych i doświadczonych specjalistów, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje podczas licznych kursów i szkoleń.

Specyfika rynku warszawskiego wymaga od nas wyjątkowo sprawnego reagowania na zgłaszane potrzeby mieszkańców, umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami, rzetelności i fachowej wiedzy. Dokładamy wszelkich starań, by te istotne warunki spełniać i każdorazowo realizować.

Warszawskie biuro firmy znajduje się przy ul. Jakuba Kubickiego 19/23, w dzielnicy Wilanów.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – 9.00-17.00,
  • wtorek – piątek – od 8.00-16.00.
Inne możliwości kontaktu z warszawskim oddziałem:
  • numer telefonu: 22 468 02 89,
  • formularz kontaktowy, który znajduje się tutaj
Mieszkańcy i wspólnoty mieszkaniowe mogą zgłaszać awarie drogą elektroniczną poprzez portal e-kartoteka.
Zgłaszanie awarii: ekartoteka.pl

Administrator nieruchomości

Kontakt telefoniczny i e-mailowy do zarządców konkretnych nieruchomości jest dostępny na tablicy ogłoszeń na klatce schodowej lub na portalu e-kartoteka.   Ważne linki i dokumenty dla naszych klientów z Warszawy:   Wszystkich tych, którzy poszukują doświadczonej firmy świadczącej usługi w zakresie administrowania i zarządzania nieruchomościami na terenie Warszawy, zachęcamy do kontaktu. Prosimy o przesłanie drogą elektroniczną najważniejszych informacji o nieruchomości – poprzez formularz wyceny lub na adres sekretariat@nawigator.nieruchomosci.pl. Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe w celu pozyskania dodatkowych informacji, co pozwoli nam stworzyć ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.