Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami Wrocław

Zarządca nieruchomości we Wrocławiu

Wrocław to trzecie w kolejności miasto, w którym – po Krakowie i Warszawie – powstał oddział firmy Nawigator Sodo&Sokół.

Na początku, czyli w 2013 roku, działalność firmy we Wrocławiu opierała się o usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami. Jednak bardzo dynamiczny wzrost liczby obsługiwanych nieruchomości pozwolił na rozszerzenie naszych usług o konserwację nieruchomości oraz utrzymanie czystości i zieleni.

Aktualnie we Wrocławiu obsługujemy ponad 4500 lokali i ich liczba stale rośnie. W związku z tym, w trosce o jak najwyższą jakość świadczonych usług, wrocławski zespół naszych pracowników składa się już z kilkunastu osób wyposażonych w profesjonalny sprzęt, a przede wszystkim – w wiedzę i doświadczenie niezbędne przy tego typu działalności.

Do dyspozycji naszych klientów we Wrocławiu jest biuro, które znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 125/202.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – 9.00-17.00,
  • wtorek – piątek – od 8.00-16.00.

Można skontaktować się z nami również:

  • telefonicznie: 71 780 61 04
  • drogą elektroniczną poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się tutaj

Dla mieszkańców i wspólnot mieszkaniowych do dyspozycji jest również nasz numer alarmowy działający po godzinach pracy biura.

Awaryjny 24H: 797 339 113

Administrator nieruchomości

Natomiast bezpośredni kontakt telefoniczny i e-mailowy do pracowników obsługujących daną wspólnotę jest dostępny na tablicy ogłoszeń na klatce schodowej lub na portalu e-kartoteka. Ważne linki i dokumenty dla naszych klientów z Wrocławia:
Deweloperów i wspólnoty mieszkaniowe we Wrocławiu, które poszukują doświadczonej firmy świadczącej usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, zachęcamy do kontaktu. W tym celu prosimy o przesłanie do nas najważniejszych informacji dotyczących nieruchomości poprzez formularz wyceny lub na adres sekretariat@nawigator.nieruchomosci.pl. Niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Państwem w celu uszczegółowienia zapytania, co pozwoli nam przygotować ofertę odpowiadającej specyfice i potrzebom danej nieruchomości.e-